Zapraszamy na spektakl teatralny „Akompaniator”

Aktualizacja z dn. 15.12.2021 – brak wolnych miejsc.

Serdecznie zapraszamy na Świeszyńską Wieczornicę, która w tym roku będzie miała inną, wyjątkową odsłonę – teatralną.

17 grudnia o godzinie 16:45 na deskach sceny Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Świeszyno wystąpi fenomenalny duet: Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska i Wojciech Rogowski, aktorzy Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie, ze spektaklem teatralnym „Akompaniator” Anny Burzyńskiej.

Śpiewaczka operowa i jej nieśmiały, zakochany w niej bez pamięci od trzydziestu lat, akompaniator, spotykają się na próbie… Tak zaczyna się ta wspaniała komedia z elementami makabreski, nagłymi zwrotami akcji i mistrzowskimi pojedynkami aktorskimi.

Spektakl bierze udział w 28. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej!

Wstęp na spektakl jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Bilety można odbierać w Bibliotece Publicznej w Świeszynie lub rezerwować je pod numerem telefonu: 94 31 61 579.

Po spektaklu teatralnym będzie możliwość włączenia się w zbiórkę charytatywną na rzecz Pana Łukasza Płowczyka, mieszkańca Konikowa, który potrzebuje wsparcia w walce o zdrowie po przebytym rozległym udarze niedokrwiennym.