Zakończenie zajęć z języka angielskiego

5 czerwca w remizie strażackiej w Świeszynie odbyło się uroczyste zakończenie prowadzonych w naszym centrum kultury zajęć języka angielskiego. W spotkaniu uczestniczyły dzieci i młodzież wraz z rodzicami. Frekwencja dopisała!

Gospodarzami spotkania byli Pan Marek Brzostko, dyrektor MCK e-EUREKI – Biblioteki Publicznej oraz Państwo Karolina i Rafał Hajkowie ze Szkoły Językowej Ingenius.

Po oficjalnym podziękowaniu wszystkim uczennicom i uczniom za zaangażowanie w naukę, a rodzicom za wspieranie swoich pociech w rozwoju, uczestniczki i uczestnicy zajęć otrzymali przygotowane przez Szkołę Ingenius torby pełne niespodzianek.

Szczególne podziękowania i gratulacje za osiągnięcia w nauce złożono Oliwierowi Majdeckiemu. Oliwier otrzymał od Szkoły Ingenius voucher na naukę języka w szkole Państwa Hajków!

Na zakończenie był poczęstunek – przepyszne domowe ciasta królowały na stole! Był czas radosnych wspomnień z tegorocznych zajęć, a część uczestniczek i uczestników zadeklarowała naukę języka angielskiego w kolejnym roku szkolnym.

Pozostaje tylko powiedzieć: See you soon!