GaleriaŚwieszyno

Zakończenie prac w ramach projektu „Wzmocnij swoje otoczenie”

Z wielką przyjemnością informujemy o zakończeniu prac remontowo-budowlanych na terenie CKiBP Gminy Świeszyno.

Dzięki programowi dobrosąsiedzkiemu „Wzmocnij Swoje Otoczenie” i przyznanemu przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne grantowi w wysokości 18.500 tys. złotych, został zmodernizowany nasz amfiteatr.

Zapraszamy już 29 lipca na Świeszyńskie Spotkanie z Folkiem, które odbędzie się właśnie w Amfiteatrze, gdzie wspólnie możemy korzystać z bezpiecznego miejsca publicznego.

„Wzmocnij Swoje Otoczenie” to program grantowy skierowany do mieszkańców terenów, na których Polskie Sieci Elektroenergetyczne prowadzą inwestycje lub eksploatują istniejącą infrastrukturę. Celem programu jest wsparcie projektów związanych z rozwojem lokalnej infrastruktury społecznej, aktywizacją życia społecznego i kulturalnego oraz finansowa pomoc w ich wdrożeniu. Jego idea jest zbliżona do znanego i sprawdzonego rozwiązania, jakim jest budżet partycypacyjny, dzięki któremu mieszkańcy mogą aktywnie zmieniać swoją okolicę. W pięciu edycjach programu, PSE przyznały już ponad 800 grantów o łącznej wartości 16 mln złotych. Szczegółowe informacje o programie i jego organizatorze dostępne są na stronach internetowych: https://www.wzmocnijotoczenie.pl,

https://www.energetycznykompas.pl.

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

Podobne

Back to top button
Skip to content