NiedalinoŚwieszyno

Wystawa „Symbole Polski w medalach zamknięte wraz z wystawą umundurowania Wojska Polskiego”

Zapraszamy do zwiedzania.

Symbole narodowe podlegają ochronie prawnej, co oznacza, że obowiązkiem każdego Polaka jest otaczanie ich najwyższym szacunkiem i czcią. Symbole narodowe podkreślają charakter i niezależność kraju, do którego należą. Najczęściej wywodzą się z historii danego narodu. Goście zwiedzający wystawę będą mogli poznać jak zmieniały się symbole zawarte na medalach i elementach umundurowania .

Ekspozycję będzie można zwiedzać od 31.05. do 7.06. w godzinach pracy biblioteki od wtorku do piątku w godzinach 12:00 do 19:00 w sobotę od 10:00 do 14:00

Serdecznie zapraszamy!

Przedsięwzięcie dofinansowane jest ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Symbole Narodowe RP”.