Świeszyno

Tydzień Bibliotek 2024 – zajęcia z przedszkolakami

9 maja Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną Gminy Świeszyno odwiedziło grono radosnych przedszkolaków z Przedszkola Gminnego w Świeszynie. Spotkanie odbyło się w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek i było poświęcone tematyce książek i bibliotek. Dzieci zwiedziły pomieszczenia biblioteczne, dowiedziały się, jak funkcjonuje biblioteka, przejrzały księgozbiór dla najmłodszych czytelników, wysłuchały książki Petera Carnavasa O dzieciach, które kochają książki, a na zakończenie stworzyły wspólnie wielkoformatową książkę.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Sylwii Pazerze, Paniom nauczycielkom oraz dzieciom za moc ciepłych życzeń i ręcznie wykonane upominki z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek. To było dla nas wyjątkowo miłe spotkanie.