Turniej Recytatorski „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne” online 2021 – etap gminny

BRAWA! BRAWA dla naszych cudownych recytatorek i recytatorów!

Mamy ogromną przyjemność przedstawić laureatów gminnego etapu Turnieju Recytatorskiego „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”, który odbył się w formie online. Do konkursu zgłoszono dwadzieścia jeden pięknych nagrań recytacji uczennic i uczniów z gminnych szkół podstawowych. Komisja konkursowa w składzie: Kamila Łukawska – przewodnicząca, Natalia Borys oraz Tomasz Marko wyłoniła trzy osoby, które będą reprezentowały gminę Świeszyno w kolejnym etapie konkursu w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej. A są to kolejno:

I miejsce – AMELIA WOJCIECHOWSKA – Ptaki – Szkoła Podstawowa w Konikowie

II miejsce – KORNEL MALINOWSKI – Ptaszęta – Szkoła Podstawowa w Konikowie

III miejsce – MAJA STANKIEWICZ – Ptaszęta – Szkoła Podstawowa w Świeszynie

Komisja konkursowa przyznała dodatkowo trzy WYRÓŻNIENIA:

JANOWI GŁOWIŃSKIEMU – Ptaszki – Szkoła Podstawowa w Świeszynie

MILENIE GRZYBOWSKIEJ – Ptaszki – Szkoła Podstawowa w Zegrzu Pomorskim

GABRIELI STASZEK – Ptaszęta – Szkoła Podstawowa w Konikowie

Serdecznie gratulujemy laureatkom, laureatowi, osobom wyróżnionym oraz wszystkim uczestniczkom i uczestnikom. Jesteście wspaniali! Zaangażowanie Wasze, Waszych rodziców i nauczycielek w tak trudnym czasie jest niesamowite. Dziękujemy Wam!

/Wręczenie dyplomów wszystkim uczestniczkom/-kom, a także nagród laureatkom, laureatowi i wyróżnionym odbędzie się niebawem – o terminie poinformujemy już wkrótce./

/Rodziców laureatek i laureata prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej, która znajduje się tutaj: https://www.biblioteka.koszalin.pl/oferta/konkursy/regulamin-52-regionalnego-turnieju-recytatorskiego-ptaki-ptaszki-i-ptaszeta-polne-online-2021 i o dostarczenie jej do świeszyńskiej biblioteki./

Na zdjęciu: laureaci Kornel Malinowski i Maja Stankiewicz