Spotkanie autorskie z Dorotą Milli

22 października w Multimedialnym Centrum Kultury e-EURECE – Bibliotece Publicznej w Świeszynie odbyło się spotkanie autorskie z Dorotą Milli, autorką kilkunastu powieści obyczajowych i współautorką zbiorów opowiadań, m.in. „Schwytać szczęście”, „Dziewczyna znad morza”, „Powrót nad jezioro”, cyklu o Dziwnowie i wielu innych historii literackich, których akcja osadzona jest w miejscowościach nadmorskich.

Autorka opowiadała o swoim warsztacie pisarskim, o współpracy z wydawnictwem Filią, powieściowych postaciach oraz nietypowych imionach im nadawanych, miłości do morza oraz pomysłach (jakże ciekawych!) na kolejne książki.

Wieczór autorki był niezwykle przyjemny, pełen ciepłych opowieści i wymiany pozytywnych myśli – uczestniczki i uczestnicy spotkania z radością zadawali autorce pytania i włączali się do rozmowy.

Spotkanie połączone było z promocją najnowszej, zimowej powieści Doroty Milli „Miłość w płatkach śniegu” – czytelniczki ustawiły się już w kolejkę do jej wypożyczenia!