Spotkanie autorskie z Andrzejem Grabowskim

16 marca w sali widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Świeszynie odbyło się spotkanie autorskie z wybitnym aktorem  teatralnym i filmowym, artystą kabaretowym, reżyserem, scenarzystą  – Andrzejem Grabowskim. Gościa powitała Wójt Gminy Świeszyno, Pani Ewa Korczak, która razem z publicznością złożyła życzenia urodzinowe Panu Andrzejowi.

Podczas rozmowy z Panem Marcinem Michrowskim, autor opowiadał zabawne anegdoty z dzieciństwa,  ze studiów w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie, spotkań z fanami i z bliskimi sobie aktorami.

W drugiej części wieczoru Pan Andrzej wystąpił w programie satyryczno-kabaretowym, w którym wcielił się w rolę pacjenta kołobrzeskiego sanatorium, rozmówcy z babką i bliskiego znajomego gazdy  i górali.

Widzowie mieli możliwość zakupienia książki  pt. „Andrzej Grabowski. Jestem jak motyl”, którą autor po skończonym występie podpisywał.

Spotkanie było niezwykle inspirujące, zabawne, pełne wspomnień i ciekawych historii z życia Pana Andrzeja Grabowskiego.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom za przybycie.