Świeszyno

Spektakl teatralny pt. „Czerwony Kapturek”

Przedstawienie w ramach Tygodnia Bibliotek!

12 maja w sali widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Świeszyno odbył się spektakl teatralny dla dzieci pn. „Czerwony Kapturek” w wykonaniu Teatru Władcy Lalek.

Przedstawienie zostało zorganizowane w ramach Tygodnia Bibliotek, na które zaproszone zostały dzieci z Przedszkola Gminnego w Świeszynie oraz dzieci z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Świeszynie.

Ciekawa gra aktorska, piękne lalki, wspólne śpiewanie , mnóstwo humoru, a po spektaklu krótka lekcja o tym jak wygląda praca teatru i nauka władania lalkami. Dzieci poznały różne rodzaje lalek i jak się okazało praca z kukiełkami nie należy do prostych zadań. Niezwykle ciekawe widowisko i wspaniała lekcja!

Dziękujemy zebranym w sali małym widzom za wspólnie spędzony piątkowy czas z teatrem.