Powiatowa konferencja pt. „Pecha Kucha, czyli dynamicznie i wesoło o bibliotekach powiatu koszalińskiego 2023”

7 lutego w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbyła się powiatowa konferencja pt. „Pecha Kucha, czyli dynamicznie i wesoło o bibliotekach powiatu koszalińskiego 2023”.

W konferencji wzięli udział Starosta Koszaliński Pan Marian Hermanowicz, Zastępca Prezydenta Koszalina pan Przemysław Krzyżanowski, pani kierownik Działu Instrukcyjno-Metodycznego Monika Kwaśniak z Książnicy Pomorskiej w Szczecinie, Dyrektor Koszalińskiej Biblioteki Publicznej Pan Dariusz Pawlikowski, instruktorka biblioteczna w roli prowadzącej konferencję Pani Małgorzata Zychowicz, przedstawicielki oraz przedstawiciele gminnych bibliotek powiatu koszalińskiego, Politechniki Koszalińskiej, Biblioteki Seminarium Duchownego.

W spotkaniu uczestniczyły bibliotekarki: Panie Natalia Borys i Alicja Juchniewicz. Była to okazja do zaprezentowania zasobów oraz działalności w roku 2023 Biblioteki Publicznej w Świeszynie oraz Filii Bibliotecznej w Niedalinie.

Konferencja była okazją do pokazania bibliotek jako miejsc pełnych inspiracji, pasji, zaangażowania oraz wspaniałych pomysłów!

Fot. Koszalińska Biblioteka Publiczna, Natalia Borys