NiedalinoŚwieszyno

Powiatowa konferencja pt. „Biblioteki publiczne powiatu koszalińskiego”

Uczestniczki i uczestnicy konferencji, fot. Koszalińska Biblioteka Publiczna

8 lutego w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbyła się powiatowa konferencja pn. „Biblioteki publiczne powiatu koszalińskiego”. W konferencji wzięli udział Starosta Koszaliński Pan Marian Hermanowicz, Dyrektor Koszalińskiej Biblioteki Publicznej Pan Dariusz Pawlikowski, instruktorka biblioteczna w roli prowadzącej konferencję Pani Małgorzata Zychowicz, przedstawicielki oraz przedstawiciele gminnych bibliotek powiatu koszalińskiego, prezentując działalność swoich instytucji kultury oraz dzieląc się dobrymi praktykami.

W spotkaniu uczestniczył Dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Świeszyno Pan Marek Brzostko oraz bibliotekarki: Panie Natalia Borys i Alicja Juchniewicz. Była to okazja do zaprezentowania zasobów oraz działalności w roku 2022 Biblioteki Publicznej w Świeszynie oraz Filii Bibliotecznej w Niedalinie.

Konferencja była pełna inspiracji do twórczej pracy, ukazała biblioteki jako nowoczesne, kreatywne i przyjazne miejsca, pełne pasji, zaangażowania i dobrej energii.

Fot. Koszalińska Biblioteka Publiczna

Prezentacja zasobów i działalności Biblioteki Publicznej w Świeszynie oraz Filii Bibliotecznej w Niedalinie w roku 2022, fot. Koszalińska Biblioteka Publiczna