Poranek autorski z Renatą Piątkowską

14 marca w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie z pisarką Panią Renatą Piątkowską, autorką ponad pięćdziesięciu książek dla dzieci i młodzieży oraz lektorką Panią Mileną Kożurno. W spotkaniu uczestniczyły uczennice, uczniowie i nauczycielki ze Szkoły Podstawowej im. 27 WDP AK w Świeszynie oraz Szkoły Podstawowej w Zegrzu Pomorskim.

Autorka przybliżyła wszystkim zebranym w sali widowiskowej zwyczaje opisane w książce „Gdyby jajko mogło mówić i inne opowieści”. Natomiast Pani Malwina Kożurno przeczytała fragment opowiadania o prima aprilis. Młodzież aktywnie uczestniczyła w spotkaniu, zadając autorce pytania.

Poranek autorski był niezwykle przyjemny, pełen ciekawych historii, inspiracji do lektury oraz dalszych czytelniczych poszukiwań. Serdecznie dziękujemy Koszalińskiej Bibliotece Publicznej za zorganizowanie tego pięknego literackiego wydarzenia.