Świeszyno

Pierwsza grupa ferii zimowych w Centrum Kultury.

Zakończył się pierwszy tydzień zimowych ferii w Centrum Kultury w Świeszynie. Różnorodność tematyczna zajęć gdzie każdy znalazł coś dla siebie. Było kreatywnie i twórczo na zajęciach artystycznych: karnawałowe maski, rzeźby z papieru, a nawet wspólne tworzenie budowli z klocków lego. Dzieci poznały ciekawostki z życia małych zwierząt egzotycznych, odwiedził nas pyton królewski, kameleon, ślimaki olbrzymie czy drobne owady przypominające liście. Zmieniliśmy salę w prawdziwą drukarnię, każdy miał możliwość wykonywania własnych nadruków metodą sitodruku. Powstały piękne pamiątki.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka Nasza grupa własnoręcznie tworzyła prezenty, chmurkowe laurki i pachnące mydełka, które mogli wręczyć swoim najbliższym. Ciekawe doświadczenia i ogrom wiedzy o tajnikach życia na wodzie, zdobyliśmy podczas zwiedzania Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie.

Dziękujemy wszystkim za udział w zajęciach, życzymy Wam dalszego spokojnego zimowego wypoczynku, a my rozpoczynamy kolejny tydzień z kolejną wspaniałą grupą!