NiedalinoŚwieszyno

Mała Książka – Wielki Człowiek

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami do naszych bibliotek po fantastyczne Wyprawki Czytelnicze w ramach projektu Mała Książka – Wielki Człowiek (edycja 2022/2023).

W skład wyprawki wchodzą:

? piękna książka Wojciecha Widłaka „Krasnal w Krzywej Czapce” z ilustracjami Aleksandry Krzanowskiej,

? poradnik dla rodziców/opiekunów „Książką połączeni, czyli Mały Czytelnik w bibliotece”,

? krasnalowa zakładka do książki,

? karta do zbierania naklejek.

Wyprawka jest spójna graficznie i tematycznie – tworzy razem bajecznie ciekawy zestaw!

Mamy również odrobinę książek i poradników w języku ukraińskim.

Za każde odwiedziny w bibliotece zakończone wypożyczeniem co najmniej jednej książki Mała Czytelniczka/Mały Czytelnik otrzymuje jedną naklejkę. Po uzbieraniu 10 naklejek zostaje uhonorowana/uhonorowany imiennym Dyplomem Małego Czytelnika i medalem-naklejką Superczytelniczki/Superczytelnika.

Czy może być piękniejsza forma Czytelniczej Wyprawy?

Drogi Rodzicu, nie zwlekaj, zabierz dziecko do Biblioteki!

Liczba zestawów wyprawkowych jest ograniczona.

Organizatorami akcji Mała książka – wielki człowiek są:

Instytut Książki