Konkurs z okazji Tygodnia Bibliotek

Serdecznie zapraszamy fanów Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Świeszyno na Facebooku do wzięcia udziału w konkursie z okazji Tygodnia Bibliotek. Konkurs polega na opublikowaniu pod postem konkursowym na Facebooku zdjęcia wykonanej indywidualnie lub grupowo pracy plastycznej, zdjęcia tematycznego lub autorskiej grafiki, która będzie interpretacją hasła Tygodnia Bibliotek 2023:  „Moja, Twoja, Nasza Biblioteka!”.

Technika prac plastycznych, graficznych, fotograficznych: dowolna, np. kolaż papierowy, kolaż w digitalu, malowanie, rysowanie, wyklejanie, grafika komputerowa, zdjęcie obiektu, autoportret (selfie) itp.

Jedna osoba lub grupa osób może zgłosić dowolną liczbę zdjęć/grafik.

Ostateczny termin zgłoszenia prac/opublikowania zdjęć: 9 maja (wtorek) 2023, godzina 12:00.

Rozstrzygnięcie konkursu: 10 maja 2023 do godziny 19:00.

Wręczenie nagród: Tydzień Bibliotek, 12 maja 2023, godzina 17:00, sala widowiskowa CK Świeszyno.

Post konkursowy dostępny tutaj.

Regulamin konkursu dostępny poniżej.