Godziny otwarcia Biblioteki w Świeszynie

W związku z funkcjonowaniem w Multimedialnym Centrum Kultury e-EURECE – Bibliotece Publicznej w Świeszynie Powiatowego Punktu Szczepień Biblioteka w Świeszynie jest czynna stacjonarnie w soboty w godzinach 9:00-15:00.

Natomiast od wtorku do piątku istnieje możliwość umówienia się mailowego (bibliotekapgswieszyno@vp.pl) lub telefonicznego (tel. 94 31 61 579) na skorzystanie z biblioteki, Academiki lub odbiór zamówionych książek.

Bezpłatne kody do Legimi wydajemy czytelniczkom i czytelnikom zarejestrowanym w naszej bibliotece. Ich liczba jest ograniczona, o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń mailowych, telefonicznych lub stacjonarnych. Pula kodów na sierpień została wyczerpana. Kody na wrzesień wydajemy od 1 września.

Filia Biblioteczna w Niedalinie jest nieczynna do odwołania z powodu remontu.

Przepraszamy za zmiany.