NiedalinoSekcja ceramicznaSekcja tanecznaSekcja teatralnaŚwieszyno

„Dzień Mamy i Taty”

Przygotowany przez sekcje artystyczne działające w Centrum Kultury.

Wczoraj odbyło się wyjątkowe dla Centrum Kultury wydarzenie.

„Dzień Mamy i Taty” przygotowany przez sekcje artystyczne prowadzone w naszym Centrum.

Spotkanie rozpoczął Dyrektor CKiBP Pan Marek Brzostko składając najserdeczniejsze życzenia wszystkim Mamom oraz Tatom z okazji ich zbliżającego się święta. Część artystyczną rozpoczęła grupa teatralna ,,Odsłona” z przedstawieniem pn. „Przygoda w bibliotece” pod czujnym okiem instruktora Pana Tomasza Marko. To był debiutancki występ grupy i wyszedł wspaniale. Kolejno na scenie wystąpił nasz gość Julia Kuchta, uczennica Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Koszalinie. Muzyczne doznania zapewnił nam jeszcze zespół „Koncertino”, którego instruktorem jest Pani Elena Kupryianava, piękne dźwięki pianina oraz fletu rozeszły się po sali.

Następnie wystąpiły dzieci z zajęć rytmiczno-muzycznych w zwariowanym, szalonym układzie z elementami zumby przygotowanym przez instruktor Panią Paulinę Baran.

Na zakończenie wystąpiła instruktor zajęć ceramicznych Pani Kamila Łukawska opowiadając o wystawie „Rzeczy nie bez powodu”, którą można było oglądać podczas spotkania oraz podsumowała rok artystycznej pracy dzieci.

Oprócz świętowania Dnia Mamy i Taty spotkanie miało również charakter podsumowujący, zakańczający zajęcia odbywające się w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej realizowane w roku szkolnym 2022/23. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zajęć artystycznych, życzymy by Wasze pasje i zainteresowania nieustannie się rozwijały, a Mamom i Tatusiom życzymy jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego!

Podobne

Back to top button
Skip to content