GaleriaŚwieszynoUncategorized

Dzień Kobiet w Centrum Kultury

Piątkowe popołudnie w Centrum Kultury upłynęło pod znakiem wspaniałych muzycznych doznań, a okazją było spotkanie z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Spotkanie rozpoczęła Wójt Gminy Świeszyno Pani Ewa Korczak oraz Dyrektor CKiBP Gminy Świeszyno Pan Marek Brzostko, którzy z racji Święta Kobiet, złożyli najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom, po czym zaprosili publiczność na koncert Sylwestra Domańskiego.

Podczas Koncertu obecna była również Zastępca Wójta Gminy Świeszyno Pani Izabella Karlińska-Ćwięka, Zarząd oraz słuchacze Stowarzyszenia UTW Gminy Świeszyno, Sołtysi, członkinie KGW oraz zespołów śpiewaczych, mieszkanki oraz mieszkańcy z różnych miejscowości naszej gminy.

Wokal Pana Sylwestra Domańskiego przypadł do gustu publiczności, były gromkie oklaski i bisy. Wokalista dał popis swoich umiejętności wokalnych wykonując mnóstwo znanych utworów takich wykonawców jak m.in. Krzysztof Krawczyk, Kora, Marek Grechuta, Stan Borys, Andrzej Rybiński, Izabela Trojanowska, Violetta Villas, Agnieszka Chylińska, Grzegorz Ciechowski oraz zespołów Kombi, Czerwone Gitary czy Mr. Zoob.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami!