Tydzień Bibliotek 2023

12 maja w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Świeszyno odbyło się uroczyste wręczenie nagród Czytelniczkom i Czytelnikom Roku 2022 Biblioteki Publicznej w Świeszynie i Filii Bibliotecznej w Niedalinie oraz zwycięzcom i wyróżnionym w konkursie pn. „Moja, Twoja, Nasza Biblioteka!” zorganizowanym z okazji trwającego Tygodnia Bibliotek.

Dyplomy oraz nagrody wręczyli wyróżnionym tego dnia osobom Wójt Gminy Świeszyno Pani Ewa Korczak oraz Dyrektor CKiBP Pan Marek Brzostko.

Spotkanie miało charakter kawiarenki czytelniczej, co pozwoliło gościom również na wspólne rozmowy o książkach przy kawie i herbacie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność – to dla nas wyjątkowy dzień! Państwa aktywne uczestnictwo w życiu biblioteki i centrum kultury, uśmiech, życzliwość oraz wspólne rozmowy o literaturze i kulturze, nadają naszej pracy niepowtarzalnego wymiaru. Sprawiają, że każdy dzień jest wyjątkowy i radosny!

Serdecznie dziękujemy Pani Wójt oraz zgromadzonym na sali gościom za ogrom ciepłych słów, którym nas obdarowaliście tego dnia – miód na nasze serca!

WIĘCEJ ZDJĘĆ: https://www.facebook.com/ckswieszyno/posts/pfbid0hujsGnNWtXrZE9yQrSh257Z2fPJ8NWE4UfeJVRKngnZNNp62CTUD3AHK2W7vugcJl