Biblioteka w Świeszynie czynna stacjonarnie tylko w soboty

W związku z utworzeniem w Multimedialnym Centrum Kultury e-EURECE – Bibliotece Publicznej Punktu Szczepień Powszechnych biblioteka będzie czynna stacjonarnie tylko w soboty w godzinach 9:00 – 15:00.

Natomiast od wtorku do piątku działa usługa książki na telefonzamówienia na zbiory (książki, audiobooki) zbieramy drogą telefoniczną (94 31 61 579) lub mailową (bibliotekapgswieszyno@vp.pl lub n.borys@mck.swieszyno.pl). Zamówione książki wydajemy w remizie strażackiej w Świeszynie (Świeszyno 43) w terminach i godzinach ustalonych indywidualnie z Czytelniczkami i Czytelnikami, głównie w środy i czwartki po godz. 16:00. W razie trudności z dojazdem lub przyjściem do biblioteki/remizy, prosimy o kontakt. Postaramy się temu zaradzić.

Filia Biblioteczna w Niedalinie jest nieczynna do odwołania z powodu remontu placówki.