53. Regionalny Turniej Recytatorskiego „Ptaki, ptaszki, ptaszęta polne”2022 – 27 kwietnia etap gminny

Serdecznie dziękujemy placówkom oświatowym, dzieciom i rodzicom za wszystkie zgłoszenia do gminnego etapu 53. Regionalnego Turnieju Recytatorskiego „Ptaki, ptaszki, ptaszęta polne”2022.Konkurs odbędzie się 27 kwietnia o godzinie 11:00 w sali widowiskowej CK Świeszyno. Na to pełne poezji wydarzenie zapraszamy również rodziców, babcie i dziadków naszych zdolnych recytatorek i recytatorów.Komisja konkursowa wyłoni sześć osób, które będą reprezentowały gminę Świeszyno w eliminacjach w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej w następujących terminach:

– „Ptaszęta” – dzieci z klas I-III -23 maja od godz. 10:00;

– „Ptaszki” – dzieci z klas IV-VI -24 maja od godz. 10:00;

-„Ptaki”- dzieci z klas VII i VIII -30 maja od godz. 10:00.

Finał Turnieju odbędzie się 6 czerwca 2022 r. (poniedziałek) od godz. 10:00 w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej.

Trzymamy kciuki!